Informácie o našej autopožičovni

Sme mladá, prosperujúca firma, ktorá sa s myšlienkou podnikania v tejto oblasti pohrávala už od roku 2017. Snažili sme sa všetko do detailu premyslieť, učili sme sa, cestovali po svete a zbierali skúsenosti. V roku 2020 sme prišli na trh, a predstavili Vám našu novú autopožičovňu.

JR auto klientom prenajíma autá na krátkodobý, strednodobý ale aj dlhodobý prenájom. Prenajať auto si môžete taktiež na slávnostné príležitosti ako je svadba alebo oslava. V ponuke máme aj zabezpečenie prepravy osôb napríklad na letisko. U nás v JR auto sme pripravení na všetko.

Čo treba na začiatku vedieť ?

Všetky autá sú pravidelne servisované v autorizovaných servisoch. Autá majú diaľničnú známku a denný jazdný limit 150km, každý ďalší 1km je spoplatnený sumou 0,25€ s DPH. Jazdný limit vieme po dohode navýšiť. Klientovi je auto dodané s plnou nádržou. Ak je vozidlo voľné, vieme ho doviezť okamžite. Razíme cestu aj ekológii. Všetky naše vozidla spĺňajú najnovšie emisné normy EU.

Čo všetko Vám u nás, v JR auto, ponúkame ?

Krátkodobý prenájom auta – Aj pár dní bez auta Vám vie spôsobiť veľké starosti. Na tieto dni sme tu práve pre Vás. Potrebujete auto na deň, dva, alebo na predĺžený víkend ? U nás žiadny problém. 

Strednodobý prenájom auta – Z nejakého dôvodu ste bez auta dlhšie a potrebujete niekam na pár dní vybehnúť ? Či už je to dovolenka, pracovná cesta, alebo bežné cestovanie, auto máme pre Vás aj na viac dní.

Dlhodobý prenájom auta  –  Táto služba je určená väčšinou pre začínajúce spoločnosti, ktorým neostali peniaze navyše na kúpu nového auta, alebo pre súkromné osoby, ktoré nemajú čas starať sa o servisovanie svojho vozidla.

Výhodou tejto služby je, že sa klient nemusí starať o servisovanie vozidla. Okrem tankovania mu odpadajú všetky ďalšie povinnosti. V prípade, že by počas prenájmu bolo naplánované servisovanie vozidla, o všetko sa postaráme, a vy dostanete náhradné vozidlo.

Proces prenájmu auta

Sme tu pre Vás 24 hodín, 7 dní v týždni. V prípade, že si potrebujete prenajať auto, neváhajte a zavolajte nám na 0949 735 427.

Dôležitý je výber vozidla.  V našej ponuke máme dvanásť vozidiel. Vybrať si môžete zo sériovej rady značky Škoda vozidlá Fabia, Karoq, Kamiq, Octavia vo verzii Liftback alebo Combi a SuperB. K dispozícii máme tiež Volkswagen T-Cross.

Ak sa neviete rozhodnúť, ktoré auto by bolo pre vás najvhodnejšie, tak nám zavolajte a radi Vám s výberom pomôžeme.

Dobu prenájmu vozidla si dohodneme na začiatku. V prípade, že si budete chcieť tento čas predĺžiť, vieme sa dohodnúť telefonicky a nájsť vhodné riešenie.

V JR auto si zakladáme na komforte zákazníkov. Keď už máte auto vybrané, dohodneme sa, na aké miesto Vám auto privezieme. Vieme Vám ho priviezť prakticky kamkoľvek.

Na vypísanie potrebných dokladov budeme potrebovať váš vodičský a občiansky preukaz. Táto administratíva nám zaberie 5 minút. Zaznačíme prípadné poškodenie auta a vysvetlíme Vám všetko potrebné. Ak nemáte skúsenosti s automatickou prevodovkou alebo jazdnými asistentmi, radi Vám všetko vysvetlíme a ukážeme.

Na konci spolupráce si auto prídeme vyzdvihnúť na dohodnuté miesto. Prezrieme si vozidlo, spíšeme odovzdávací protokol, vypočítame výslednú sumu. Doklad o úhrade Vám príde na email, alebo Vám vystavíme faktúru.

Naša autopožičovňa JR auto funguje NONSTOP 24/7, 365 dní v roku.
Zavolajte nám, napíšte mail alebo nás kontaktujte cez sociálne siete, radi Vám povieme aktuálnu ponuku našich vozidiel.

Naša autopožičovňa si zakladá na spokojnosti našich klientov, preto nás vždy poteší spätná väzba či už formou recenzie na sociálnej sieti, na googli alebo počas nášho osobného stretnutia.

Prečo sme si vybrali práve Škodu?

Radi by sme Vám predstavili naše dojmy z áut, ktoré máme v ponuke, a ktoré pre Vás vyberáme. Prvá a jediná možnosť bola značka Škoda.

Na začiatok Vám povieme, prečo sme si vybrali ako primárnu značku „Škodovku.“

Nie je to len o pomere cena/výkon, ale je to aj všeobecná znalosť značky Škoda medzi ľuďmi. Ak niekomu poviete, že mu požičiate Fabiu alebo Octaviu, každý hneď vie, o aké auto sa jedná. Možno je to preto, že asi drvivá väčšina ľudí mala, alebo má niečo z rodiny Volkswagen Group.

A tu sa dostávame k ďalšiemu dôvodu, prečo v našej autopožičovni máme „Škodovky“.

Keď ste sedeli v nejakom aute od Volkswagen Group, tak ovládanie či už klimatizácie, tempomatu alebo rádia je v každom aute veľmi podobné. Tým pádom sa zákazník veľmi rýchlo s autom zžije a môže si užívať jazdu.

Ďalší dôvod je ten, že som pracoval v autorizovanom servise Škoda. Tým pádom ovládam to, ako funguje servis ako taký a v čom je oveľa lepší ako u konkurencie. Či už sa jedná o reklamácie, zvolávacie akcie alebo TPI („technical product information“ – chyby, o ktorých Škoda vie, že sa môžu prejaviť na vozidle, a tak rýchlo vedia riešiť danú závadu).

Potom tu máme spoľahlivosť. Ja osobne som mal už možnosť skúsiť každý typ vozidla od „Škodovky“ – klasicky dostupné modely, hlavne tie novšie, ale aj tie elektrické.

Moja mama mala prvé auto Fabiu 1.2 HTP. Určite každý pozná túto motorizáciu. Tento trojvalček vraj hravo trhne Porsche, o čo som sa ale nikdy nepokúsil, škoda …

Tu začala moja cesta a skúsenosti so značkou Škoda . Vystriedal som ich veľa, dokonca aj legendárnu Fabiu 1.9 TDI RS či Octaviu RS tretej generácie. S touto značkou som najazdil vyše 100 tisíc kilometrov. Skúsil som aj iné modely – Volkswagen, Audi, Citroën, Toyotu, Volvo … bolo ich veľa a bolo s čím porovnávať.

Pri podnikaní už musíte myslieť na to, že vám nejde o to, ako rýchlo sa toto auto dostane z 0 na 100, ale o to, aby bolo spoľahlivé a aby všetko „šlapalo ako hodinky“. .

Prvoradá je dostupnosť autorizovaných servisov, či už na Slovensku alebo aj v rámci celej EU. Pre výber sú dôležité aj asistenčné služby, o ktoré sa na Slovensku stará jedna z najlepších asistenčných služieb – ASA autoklub.